gazpostach

Відбудеться Всеукраїнська проща родин Героїв Небесної СотніУпродовж трьох днів, з 19 по 21 травня в Тернопільській області перебуватиме близько 150 членів родин Героїв Небесної Сотні з усієї України. Матері, батьки – власне ті найрідніші люди, котрі змалку прищепили своїм дітям любов до України! Ця акція має символічну назву «Всеукраїнська проща родин Героїв Небесної Сотні». Ініціаторами проведення заходу стали громадська організація родин Героїв Небесної Сотні та Тернопільська обласна державна адміністрація.

«Дуже важливо пам’ятати про подвиги Героїв Небесної Сотні, адже вони назавжди змінили нашу історію та сколихнули не лише Україну, а й увесь світ. Ці люди віддали життя відстоюючи права всього українського народу, домагаючись справедливості і кращого майбутнього для нашої Держави на засадах істинних європейських цінностей. Ми повинні гідно вшанувати Героїв Небесної Сотні, які стали прикладом сміливості, самовідданості та незламного духу», – зауважує заступник голови Тернопільської ОДА Юрій Юрик.

Як повідомив начальник Управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей ОДА Ігор Кульчицький, за час перебування на Тернопіллі близькі наших Героїв помоляться за душі своїх рідних у Марійському духовному центрі у селі Зарваниця Теребовлянського району. Також учасники прощі відвідають музей Патріарха Йосифа Сліпого у селі Заздрість, побувають у Збаразькому замку та місті Бучачі.

Родини загиблих на Майдані покладуть квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні у Тернополі та візьмуть участь у заходах з нагоди відзначення Дня Героїв та вшанування пам’яті жертв політичних репресій.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*