25.03.2023 04:32

Повідомити про новину

Поширити:

Розпорядження про скликання 4-ї сесії найвищого представницького органу краю підписав його очільник – Михайло Головко. На сайті обласної ради повідомили, що засідання розпочнеться 15 грудня о 10.00 в приміщенні конференцзали. 

На розгляд  четвертої сесії Тернопільської обласної ради сьомого скликання винесуть питання:

2.1. Про обласний бюджет на 2022 рік.

2.2. Про проект програми охорони та підвищення родючості ґрунтів Тернопільської області на 2021-2023 роки.

2.3. Про затвердження техніко-економічного обґрунтування доцільності передачі цілісного майнового комплексу державного навчального закладу «Бучацьке професійно-технічне училище» з державної власності до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області

2.4. Про продовження терміну дії та внесення змін і доповнень до програми розвитку цілісного майнового комплексу аеропорту «Тернопіль» на 2019-2021 роки.

2.5. Інші питання поточної роботи ради.

Звичайно, що найважливішим питанням стане ухвалення бюджету на 2022 рік.

Як розповів голова обласної ради Михайло Головко: «Наразі завершується робота над бюджетом на наступний рік, плануємо прийняти його вчасно. Над основним фінансовим документом ретельно працюють. Його розглядають у комісіях, вносять корективи. Звісно, грошей завжди комусь бракує, але наші витрати мають відповідати реальним статкам. Наступного року ми, до речі, хочемо отримати майже мільярд власних доходів».

У зв’язку  з реалізацією заходів щодо запобігання поширенню інфекції  Covid–19 відвідування громадянами четвертої сесії Тернопільської обласної ради обмежать.

До приміщення будівлі конференцзали Тернопільської обласної ради допускатимуть лише депутатів і працівників виконавчого апарату Тернопільської обласної ради, представників Тернопільської обласної держадміністрації, керівників структурних підрозділів Тернопільської ОДА, запрошених осіб. Допуск до конференцзали Тернопільської облради представників засобів масової інформації та інших осіб здійснюватимуть за умови їх попередньої реєстрації у виконавчому апараті Тернопільської обласної ради.

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.