gazpostach

Від солей рятує листя хрону130011Хочете позбутися всієї солі, яка накопичилася в організмі і може призвести до сольових болючих відкладень? Хрін – єдина рослина, здатна витягати сіль через пори шкіри.

Візьміть два свіжих великих листки хрону. Перед сном занурте їх в окріп і відразу покладіть на спину, захоплюючи шию. Обв’яжіться тканиною. Можливе легке припікання, але болю немає. Опіки теж виключені. Вранці обережно зніміть листя. Якщо солі багато, вони розсипаються на порох.

Подивіться, в якій ділянці тіла особливо багато солі. Зробіть стільки процедур, скільки знадобиться – солі взагалі не повинно бути на листкові хрону.

Народні цілителі використовують хрін для лікування багатьох недуг.

Ефірні масла, що містяться в сокові хрону, мають сильний вплив на організм. Бажано використовувати цю рослину у вигляді кашки. Натріть 150 грамів кореня хрону і додайте сік двох лимонів. Вживайте суміш до 2-х разів на добу по половині чайної ложки. Цей засіб розкладає слиз у тих місцях, в яких він накопичується, і при цьому не пошкоджує слизову оболонку.

Також слід зазначити, що кашка з хрону в поєднанні з лимонним соком має досить сильну сечогінну дію. Це особливо цінно для лікування водянки і набряклості.

Народні цілителі використовують розтирання з листя хрону також і при болях у спині і суглобах.  Рецепт дуже простий. У травні, як тільки з’явиться молоде, зелене листя хрону, нарвіть його і покладіть у скляну банку. Залийте горілкою або розведеним спиртом. Поставте на 2 дні в темне місце. Ліки готові. Беріть пучок мокрого листя і натирайте ними хворе місце.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*