30.01.2023 11:11

Повідомити про новину

Поширити:

1910На початку травня голова обласної організації Української спілки воїнів Афганістану Сергій Лісовий, члени організації: полковник В’ячеслав Кравчук, виконавці військово-патріотичних пісень Роман Лотецький та Уляна Білик перебували у зоні АТО.
Делегація афганців відвідала роту міліції особливого призначення «Тернопіль» у Лисичанську, де зустрілася з нашими земляками, які несуть військову службу на блокпостах. Члени спілки привітали захисників Батьківщини з Днем пам’яті і примирення, передали їм продукти харчування, а Роман Лотецький і Уляна Білик зачарували бійців чудовою патріотичною концертною програмою.
9 травня члени обласної організації УСВА перебували у станиці Луганській, де взяли участь в урочинах, організованих військово-цивільним співробітництвом Збройних сил України. Сергій Лісовий побажав присутнім швидкої перемоги і мирного неба над головою. Пролунали пісні тернопільських виконавців. Відтак члени делегації поклали квіти до пам’ятника полеглих воїнів у Другій світовій війні.
А днями народно-аматорський вокально-інструментальний ансамбль «Долг» обласної організації УСВА, який працює під девізом «Від Афганістану – до Донбасу», також побував на передовій. Цей творчий колектив колишніх воїнів-афганців, який неодноразово виступав на столичному Майдані, є частим гостем у зоні АТО.  Уже в травні гурт «Долг», якому притаманні дух патріотизму, відчайдушність, відчуття плеча бойових побратимів і любові до Батьківщини, дав низку концертів у населених пунктах вогненного Донбасу: Старобєльськ, Лисичанськ, Сватово.
Ці мужні чоловіки співають твори про війну, але в той же час закликають до миру. І вважають своїм обов’язком бути там, де йде війна, де ллється кров і гинуть наші хлопці, захищаючи рідну землю.
«Ми не можемо і не маємо права стояти осторонь цих подій. І своїми концертами хочемо вселити нашим захисникам на сході України віру в перемогу, підняти їм патріотичний і моральний дух.
Ми пройшли війну в Афганістані і тому особливо розуміємо свою місію і відповідальність, яка лягає на наш колектив», – наголосив керівник ВІА Віктор Маришев.
Немає сумніву, що саме під час поїздок на схід волонтери і творчі колективи тернополян не лише доправляють українським воїнам матеріальну допомогу чи продукти харчування, а й віддають краплину своєї душі. І це вселяє віру, що всі ми – єдиний український народ, а перемога неодмінно буде за нами.
Олександр МАКУХІВСЬКИЙ,
член правління обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану
 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.