gazpostach

Важливо, щоб діти щодня відчували підтримкуВже третій рік поспіль на Тернопільщині з нагоди Міжнародного дня захисту дітей проводять обласний марафон «З турботою про дитину» в рамках виконання заходів обласної програми запобігання соціальному сирітству, подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2017-2021 роки.

Щороку до участі у заходах марафону запрошуються діти з різних пільгових категорій: діти-сироти, діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, діти, чиї батьки є учасниками АТО, діти з особливими потребами, а також діти з інтернатних закладів області.

Привітали їх зі святом у «Подолянах» голова ОДА Степан Барна, голова обласної ради Віктор Овчарук та інші посадовці.

– Найважливіше, щоб свято у дитини було не лише 1 червня, а щодня. Адже за дітьми – майбутнє нашої держави. Саме тому наш обов’язок – організовувати їм дозвілля й відпочинок. Цього року ми спрямували більше шести мільйонів гривень на їх оздоровлення в таборах Тернопільської області. Дуже важливо, щоб діти щодня відчували піклування. Вірю в те, що ми виховаємо в нашій області майбутніх патріотів, депутатів, прем’єрів і президентів. Потенціал маємо, бо в нас найкращі діти, – наголосив Степан Барна.

Вітаючи дітей та учасників марафону, голова обласної ради Віктор Овчарук сказав:

– Це – прекрасне свято радості, сонця та надії! День, який утверджує віру в краще майбутнє, у завтрашній день. Адже саме в дітях батьки бачать продовження свого роду, розвиток та становлення власних талантів,  здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Ми, дорослі, прагнемо, щоб діти зростали здоровими та радісними, прославили свої родини, нашу країну. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб нинішні малюки почувалися безпечно та щасливо. Бо вже за якийсь десяток-другий років вони візьмуть на себе відповідальність за державу. Переконаний, суспільство, яке не дбає про  щасливе, безпечне дитинство, приречене.

Як зауважив начальник Служби у справах дітей Тернопільської ОДА Ростислав Дрозд, призначення цього свята полягає в тому, щоб привернути увагу суспільства до проблем дітей.

– Щороку на свято ми запрошуємо різні соціальні категорії. Цього року – це діти, які опинилися в складних життєвих обставинах, а також діти з особливими потребами. Власне, для кращої організації заходу ми традиційно співпрацюємо з «Подолянами», а тому щиро вдячні їм за допомогу. Сьогоднішній день також збігся із датою народження благодійного фонду «Подоляни», яким керує Тетяна Чубак, – зазначив Ростислав Дрозд.

Цьогоріч у святкових і розважальних заходах марафону беруть участь понад 160 дітей. Вони розважалися в ТРЦ «Подоляни»: переглянули прем’єрний мультфільм в 3-D форматі, грали у боулінг, оглянули виставку зброї від спецпідрозділу Національної поліції. Для дітей також був організований концерт.

За словами Ростислава Дрозда, свята для дітей відбувалися не лише в обласному центрі, а й у районах. У Тернополі також відбулися пізнавально-розважальне свято «Зростаймо під сонцем України» в обласній бібліотеці для дітей; урочиста програма «Посмішки, заради яких варто жити» для дітей, котрі опинилися в складних життєвих обставинах в обласному центрі соціально-психологічної реабілітації для дітей служби у справах дітей облдержадміністрації; святкова вистава для дітей пільгових категорій у Тернопільському академічному обласному театрі актора і ляльки та ін.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*