gazpostach

Ватрівець Михайло Куцан – фіналіст конкурсу «BEST CIO 2016»Днями завершився Дев’ятий всеукраїнський конкурс ІТ-директорів (фахівців з інформаційних технологій) «BEST CIO 2016». Згідно з рішенням журі, до трійки фіналістів у категорії «Машино- і приладобудування» увійшов ІТ-директор Тернопільської світлотехнічної корпорації «Ватра» Михайло Куцан. До речі, за весь час проведення цього конкурсу до такого високого рівня представник Тернопільщини дійшов уперше.

Михайло Іванович – справжній професіонал у царині комп’ютерних технологій. Він – випускник Тернопільського технічного університету імені І.Пулюя, там же закінчив фахову аспірантуру. На «Ватрі» за вказаним профілем працює уже майже півтора десятка літ. Відтак його наполегливість, креативність у професії і постійне самовдосконалення заслужено увінчались вагомою перемогою.

Нагадаю, цей престижний конкурс проводить спеціалізоване видання «Комп’ютерний огляд» за сприяння таких світових грандів, як HP, IBM, Check Point, NetApp. Проект також підтримали українські компанії Avalis, De Novo і «Укртелеком».

У рамках «BEST CIO 2016» переможців визначали у два етапи. Під час першого здійснювали оцінку кваліфікації претендентів, зрілості IT-інфраструктури їх підприємств, ефективності використовуваних апаратно-програмних рішень і досконалості системи управління IT. На другому етапі фіналістів екзаменували за унікальною методикою, розробленою Массачусетським технологічним інститутом (США). Саме тоді здійснювалася безпосередня оцінка персонального вкладу керівників IT-напрямку.

«Мета проекту – виявити кращих та найбільш помітних ІТ-директорів українських підприємств. Одне з основних завдань конкурсу полягає в тому, щоби наочно продемонструвати значущість такого фахівця як ініціатора підвищення ефективності бізнесу за рахунок використання усього потенціалу сучасних інформаційних технологій», – зазначив під час церемонії нагородження переможців у Києві голова журі, головний редактор видання «Комп’ютерний огляд» Михайло Лаптєв. Фіналістів привітав заступник голови Адміністрації Президента України Дмитро Шимків.

Богдан НОВОСЯДЛИЙ