gazpostach

Вакцина від раку успішно пройшла випробування222250Учені в Німеччині провели випробування нової вакцини, яка може «навчити» імунну систему людини атакувати будь-який тип ракової пухлини, незалежно від того, в яких органах вона знаходиться.

Про це повідомляє Іndependent.

Німецькі дослідники випробовували свою розробку на мишах. За словами професора Угур Сахіна з Майнцського університету, вакцина показала себе ефективно в боротьбі з «агресивно зростаючими» пухлинами у гризунів.

Крім того, невеликі дози вакцини були введені трьом людям для попередніх тестів. У одного пацієнта зменшилася пухлина в лімфовузлах, яка вважалася злоякісною. У іншого пацієнта протягом 7 місяців після видалення пухлини і вакцинації не спостерігалося повторного виникнення пухлин.

Принцип дії вакцини заснований на введенні шматочків РНК, витягнутих з ракових клітин пацієнта. Це спонукає імунну систему боротися з раковими клітинами. Передбачається, що, змінюючи РНК-складову вакцини, можна навчити імунну систему боротися з будь-яким типом раку. За словами Сахіна, дана розробка може стати «вакциною універсального застосування для імунотерапії раку».

Джерело: wz.lviv.ua

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*