Упродовж 8-9 вересня в Івано-Франківську у спортивному комплексі НТУ нафти і газу ім. А. Гемби відбулися Всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань, присвячені ЗТУ з легкої атлетики Івана Шарого, в яких взяли участь і метальники нашої області, загалом виборовши 12 медалей різного гатунку. Дві золоті медалі в метанні спису та штовханні ядра серед юніорок отримала Дарина Мостова; в метанні спису серед юнаків 2004-2005 р.н. весь п’єдестал посіли наші метальники: Олексій Навроцький – перший, Степан Петришин – другий, Максим Прокопець – третій. Також у штовханні ядра О. Навроцький виборов бронзову нагороду. Усі – вихованці обласної ДЮСШ, тренери – Галина Шмуляєва, Леонід Дахновський.
Серед дівчат 2006 р.н. і молодших в метанні спису Софія Німащук здобула перше місце, серед юнаків Василь Лучка став срібним призером, а Віталій Мар’яш – бронзовим (Коропецька ДЮСШ, тренер Володимир Басараб). Також не підвели і вихованці Бучацької ДЮСШ: в метанні диску переможцями стали Наталя Бучинська та Дем’ян Здановський  (тренери – Іван Чуба та Микола Головацький). Ще одну бронзову нагороду в штовханні ядра серед молодших юнаків виборов Максим Лаврик (тренер Іван Панасюк, ОДЮСШ з літніх видів спорту). Змагання були організовані на доволі високому рівні, усі переможці та призери, крім медалей, також отримали грошові винагороди та призи.