Повідомити новину

Поширити:
У Тернопільській університетській лікарні розпочали реконструкцію приймального відділення з добудовою діагностичного блоку.
 
З ініціативи народного депутата від «Слуги народу» Андрія Богданця на цей проєкт з держбюджету було виділено 10 мільйонів гривень.
– Усі ми знаємо про  кричущі проблеми  забезпечення закладів охорони здоров’я, яким довгий час не приділяли належної уваги. Прийшов час це змінювати. Цей медзаклад є опорним, приймає пацієнтів з усієї області. Саме тому дуже важливо створити максимально комфортні умови, в яких можна оперативно встановити діагноз та відправити людину на лікування. В лікарні не лише відремонтують  вже наявні приміщення, але й добудують нові, – розповів Андрій Богданець.
 
Заступник генерального директора з адміністративно-господарської роботи Тернопільської університетської лікарні Василь Мосула зазначив, що наразі приймальне відділення не дає можливості лікарю провести повне обстеження пацієнта, але після реалізації проєкту все зміниться.
– У нашому приймальному відділенні зараз неможливо провести стовідсоткову діагностику стану пацієнта. Наприклад, якщо людина потрапила у ДТП, у неї передбачаються переломи кінцівок чи ураження грудної клітки, то ми повинні її звідси транспортувати в інші корпуси, де є рентген, КТ, ангіограф. Проєкт з реконструкції та добудови відділення передбачає, що всі ці прилади будуть знаходитися неподалік, в додатково збудованому приміщенні. Це дозволить нам швидко встановити діагноз і відправити людину на лікування у необхідне відділення. Дякуємо Андрію Богданцю за те, що зініціював виділення коштів на цей проєкт,  підкреслив Василь Мосула.