gazpostach

В Україні стартувала вступна кампанія-2016110004Сьогодні, 11 липня, українські виші починають приймати від вступників заявки, які цього року можна надсилати лише в електронному форматі.

Кінцевий термін для подачі документів — 28 липня.

Всього абітурієнти можуть подавати 15 заяв за п’ятьма спеціальностями в 15 вишів, а не лише в п’ять, як було минулого року.

Подавати електронні заяви на вступ можна буде через сервіс, який має запрацювати 11 липня.

Покрокові інструкції про електронний вступ МОН опублікувало на своєму сайті.

Зазначимо, що цього року вже не діє норма про позаконкурсний вступ і цільовий прийом для пільгових категорій випускників, таких як людей з інвалідністю, ветеранів бойових дій чи сиріт.

Такі абітурієнти теж проходитимуть конкурсний відбір — співбесіди чи окремі вступні іспити.

Нагадаємо, раніше міністр освіти і науки України Лілія Гриневич заявила, що близько половини місць у ВНЗ цього року будуть бюджетними. Збільшено кількість місць молодшого спеціаліста на 10%. Обсяг державного замовлення зріс також унаслідок збільшення замовлення на технічні та аграрні спеціалізації молодшого спеціаліста і в цілому на інші щаблі.

Кількість спеціальностей, що мають відношення до Міністерства оборони та Міністерства охорони здоров’я, також зросли за обсягом. Це пов’язано з подіями у нашій країні, які відбуваються через російську агресію.

Джерело: День

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*