gazpostach

В Україні буде холодно до кінця червня…886В Україні через холодний фронт, який прийшов з арктичної півночі, буде холодно до кінця червня. Про це повідомляють “Вести”.

Практично до кінця червня нас чекає прохолодна погода з дощами. А нинішнє похолодання синоптики пояснюють холодним фронтом, який прийшов до нас з арктичної півночі.

“До середини червня теплат чекати  не варто. Вночі температура буде +4 … 10 ° С, вдень + 15 … 21 ° С. Причому до 10 червня циклон піде, але почнуться дощі, особливо на півночі і заході. і знову буде прохолодно”, – розповіла  синоптик Людмила Савченко.

Народний синоптик Леонід Горбань має своє пояснення того, що відбувається. Він вважає похолодання природним і цілком прогнозованим.

“Тут свою роль грає цикл семи потужних вихорів, які огинають земну кулю. Активізуються вони на 5,  7 і 33 дні після Пасхи (на який би день вона не випадала). Тоді і приходять хвилі похолодання. Ці потоки зароджуються на півночі, і на третій день вони зазвичай вже в Україні.  Це короткочасне явище. Хвиля мине – і відразу настане спека”, – вважає Горбань.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*