27.11.2022 01:04

Повідомити про новину

Поширити:

Тернопільським патрульним надійшло повідомлення на планшет про сімейну сварку на вулиці Польовій. 36-річний чоловік кинув каструлею у батька, а згодом жбурув у нього  горня. Пізніше розбишака вдарив матір по голові.
98Батьки зателефонували на 102 і викликали патрульних. Коли інспектори приїхали за вказаною адресою, дебошир з місця події втік.
Як розповіли батьки, він вже був судимий за подібний випадок. Однак з місця позбавлення волі його випустили на два роки раніше, за зразкову поведінку. Коли повернувся, знову взявся за старе. Неодноразово погрожував батькам, казав, що розправиться з 5-річним племінником. Інспектори запропонували викликати швидку, щоб зняти побої, але ті відмовилися, бо явних ознак на тілі не було.
При патрульних вони відразу зібрали речі, зоставатися вдома не ризикули, адже були залякані. Відтак, полісмени передали в орієнтування правопорушника. Згодом, пішому патрулю вдалося знайти його на вулиці Живова, вони й доправили громадянина у міськвідділ поліції. Полісмени склали протокол про адміністративне правопорушення за насильство в сім’ї.
Патрульна поліція Тернополя

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.