gazpostach

В Тернополі на хабарі спіймали двох фіскалів2405Після гучних арештів співробітників поліції та прокуратури, які на Тернопільщині проводило НАБУ, на фронті боротьбі з корупцією запанувало затишшя. Впродовж двох місяців не надходило резонансних повідомлень про хабарництво серед державних службовців.

Та, як виявилося, борці з корупцією вичікували зручного моменту. І він наступив. Співробітники Служби безпеки України затримали у Тернополі двох працівників фіскальної служби, які вимагали гроші у місцевого підприємця.

Ревізори-інспектори Головного управління фіскальної служби вимагали у комерсанта гроші за нестягнення нібито накладених за результатами перевірки штрафних санкцій. Для залякування підприємця, вони озвучили суму штрафу у розмірі 500 тисяч гривен. У результаті “торгів” бізнесмен погодився сплатити ревізорам майже п’ять тисяч гривень талонами на бензин.

Співробітники спецслужби спільно з прокуратурою та внутрішньою безпекою фіскальної служби затримали інспекторів у Тернополі біля залізничного вокзалу під час отримання хабара.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Триває досудове слідство, повідомляє прес-служба СБУ

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*