gazpostach

В Тернополі готуються до загальнонаціонального страйку10008Ми вже розповідали про заходи протесту, які організовували профспілки у столиці шостого липня проти високих тарифів і низьких зарплат. Нагадаємо, тоді влада пообіцяла врахувати вимоги громадськості. Проте донині рішення про перегляд соціальних стандартів не прийнято.

У разі подальшого мовчання влади, можливий загальнонаціональний страйк.

«Ми готуємо на вересень загальнонаціональний страйк. А це вже значні збитки для економіки держави. Але іншого виходу у нас немає. Хочеться, щоб люди розуміли, що саме від їхньої активності залежить результат. Ми хочемо сказати влади, що ми за те, щоб все розв’язувалося мирним способом. Ми хочемо, щоб економіка країни розвивалася, щоб наповнювався бюджет і всі могли жити заможно. Але ви, як влада, ви робіть щось для цього. Робіть реформи на користь людей. Останнім часом у нашій області чисельність офіційно працюючих зменшилася майже на двадцять тисяч чоловік. Тобто немає збільшення кількості робочих місць, а йде скорочення їхньої кількості. А скільки в нас грошей бігає в тіні? Скільки людей мусить працювати нелегально? Якщо народ буде готовим до загальнонаціонального протесту, коли всі припинять роботу у визначену годину, визначений день. Тоді, думаю, влада побачивши такі дії, буде змушена прийняти певні рішення», – каже голова обласної ради профспілок Андрій Присяжний.

Профспілки вимагають у влади перегляду тарифів на житлово-комунальні послуги та збільшення зарплати, як мінімум, на двадцять відсотків. Вони сподіваються, що загальнонаціональний страйк змусить владу підвищити соціальні стандарти в Україні.

Джерело: zz.te.ua

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*