Повідомити новину

Поширити:

1 лютого 2017 року, на Микулинецькому і Підгороднянському цвинтарях м. Тернополя зібрались духовенство, рідні та близькі, друзі, воїни-побратими, волонтери, представники влади, військовослужбовці та небайдужі тернополяни, щоб ушанувати світлу пам’ять загиблих українських воїнів-героїв з батальйону “Збруч”, які два роки тому віддали свої життя захищаючи земну нашу Вітчизну Україну, рідних та близьких від підступних московсько-путінських окупантів і терористів, повідомляє http://uapc-te.net/

На кладовищах були відслужені панахиди за українськими воїнами-героями та всіма нашими співвітчизниками, які у наші дні віддали свої в обороні України від новітніх московських ординців.

З благословення Пеосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською та Тернопільською єпархіями Української Автокефальної православної Церкви заупокійне богослужіння очолив голова відділ з духовної опіки в правоохоронних органах, пенітенціарній системі та Збройних Силах України Тернопільської єпархії УАПЦ, декан Тернопільського районного деканату митрофорний протоієрей Анатолій Залізницький у співслужінні священнослужителя Тернопільсько-Зборівської єпархії Української Греко-Католицької Церкви Римського понтифікату.

У своїй проповіді отець Анатолій зазначив: “…минуло два роки від трагічної події, яка сколихнула місто Тернопіль і усю область. З батальйону «Збруч» у ті дні героїчно полягли  наші українські воїни, які на сході України, у страшній війні проти московсько-путінського агресора віддали своє молоде життя за Незалежність України, за своє село, місто, за усіх нас, які живуть і насичуються земним життям. Ці хлопці більш свідомі патріоти, бо вони не дивилися на лозунги і різні гасла, а просто встали, підняли свої голови в гору, взяли до рук зброю і пішли на зустріч віроломному і підступному ворогу-супостату. Їх героїчна загибель не була даремною, бо вони полягли як воїни, які за Заповідями Божими, виявили найвищий рівень любові до своїх ближніх, співвітчизників, Богом даної нам України та Української Церкви, захищаючи всіх нас від чужинського поневолення та смертельної небезпеки. Пам’ять про них буде збережена в серцях і душах вдячних нащадків у віках.”

Відтак, протоієрей Анатолій Залізницький передав співчуття рідним і близьким від Преосвященнійшого владики Віктора, а також висловив щирі слова подяки усім хто прийшов віддати свою шану полеглим українським воїнам-героям.