Повідомити новину

Поширити:
В селі Підгородне Тернопільського району збудували сучасний з врахуванням інклюзії та безбар’єрності навчально-виховний комплекс із початковою школою і дитсадком.
«У рамках програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» за один рік ми збудували двоповерховий навчально-виховний комплекс, розрахований на 70 дітей. Вартість об’єкту – 32,5 млн грн. Підрядники вчасно виконали роботи. І першого вересня нова, сучасна школа відкрила свої двері для десятків першокласників», – каже голова облдержадміністрації Володимир Труш.
Навчально-виховний комплекс розрахований на 70 учнів. Як розповідає в.о. директора Підгороднянської початкової школи з дошкільним закладом Ольга Денчук, у новозбудованому НВК уже навчаються 5 першокласників та 30 дошкільнят.
«Заклад вкрай необхідний для нашої громади. У нас була стара школа, яка уже давно не відповідає сучасним вимогам. Відтак, більшість батьків були змушені возити свої дітей на навчання до інших сіл. Зараз ми маємо власний, сучасний навчально-виховний комплекс. І сьогодні у класах вже займаються першокласники», – додала Ольга Денчук.
Самі ж батьки та учні задоволені новою сучасною школою. Адже відтепер не потрібно буде возити дітей на навчання в обласний центр та сусідні села.
«Наші знайомі були змушені кожного дня возити дитину до школи до сусіднього села. Потрібно було раніше вставати, збирати дитину. Ми переживали, що будівництво школи не завершать вчасно. Але її встигли збудувати до 1-го вересня. Школа яскрава, з ігровими майданчиками. У таке місце діти однозначно будуть ходити із задоволенням», – розповідає мама першокласниці Юлія Дмитрук
«Мені дуже подобається, що я сьогодні йду навчатися. Ця школа така яскрава та гарна!», – каже першокласниця Оксанка Дмитрук.
Додамо, будівництво навчально-виховного комплексу у Підгородньому було заплановане ще у 2018 році. Тоді підготували проєкт, кошторис, але на цьому все зупинилося.
Удосконалили проєкт і за рік звели двоповерхову НВК завдяки президентській програмі Володимира Зеленського “Велике будівництво”.