gazpostach

В розташуванні тернопільських нацгвардійців освятили нову капличку142Капличку Божої Матері освятили на свято Вознесіння у військовій частині тернопільських нацгвардійців. ЇЇ з ініціативи командира Віктора Шершуна спорудили власними силами самі військовослужбовці.

Будівництво каплиці тривало всього два тижні, а завершилися роботи напередодні одного з найбільших християнських свят – Вознесіння Господнього.  Командир частини задоволений, що освячення невеличкого храму припало на таке величне свято.

— Ідея створити капличку виникла давно, адже у частині часто відбуваються богослужіння, до військових з божим словом приходять щонеділі семінаристи. У цьму духовному місці ми проситимемо допомоги, молитимемось за силу та здоров’я наших бойових побратимів, за мир і злагоду на Батьківщині, — зазначив командир Тернопільського батальйону ВЧ – 3002 Національної гвардії України Віктор Шершун.

З нагоди урочистої події особовий склад військової частини привітали представники духовенства та місцевих органів самоврядування.

141– Все починається з молитви, – каже капелан Національної гвардії митрофорний протоієрей УАПЦ в Тернопільській області Анатолій Залізницький. – З Божою поміччю духовний куточок тепер є і в тернопільських військових, адже для солдат духовне піднесення дуже важливе.

Священнослужителі відзначили Віктора Шершуна грамотою за доброчесне служіння церкві та побажали військовослужбовцям з честю і гідністю нести службу, захищати та обороняти Батьківщину.

– Цю нагороду слід розділити серед усіх військових, адже лише спільними зусиллями нам вдалося створити місце для духовних потреб, – зазначив командир.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*