26.11.2022 23:32

Повідомити про новину

Поширити:

2404Силовики здійснили масові обшуки у квартирах в’єтнамців.
В Одесі на території житлового комплексу “Поселення Лотоса” співробітники податкової служби провели обшуки у квартирах громадян В’єтнаму, що спровокувало заворушення і зіткнення. Про це повідомляє телеканал Перший міський.
За словами в’єтнамців, на руках у правоохоронців не було належних документів на обшук, окрім того, з їхніх квартир були повністю вилучені всі знайдені гроші. З інших квартир зникли документи. Зазначається, що правоохоронці зламували двері осель за допомогою молотків.
Іноземці заявляють, що співробітники податкового відомства били людей, зокрема від їхніх рук постраждав 65-річний в’єтнамець. Обурені в’єтнамці перекрили вулицю біля житлового будинку, а потім прийшли з пікетом до Одеської ОДА.
Дільничні інспектори знаходяться біля облдержадміністрації, приймають заяву у в’єтнамців. Людям пообіцяли посилити охорону ЖК. Цим займеться слідче управління поліції Одеської області.
Радник губернатора Соломія Бобровська пообіцяла посилити також і патрулювання і вибачилася за все місто перед присутніми. Справа знаходиться на особистому контролі начальника Головного управління Георгія Лорткіпанідзе. Зараз з’ясовується, хто саме брав участь в обшуках. Завтра Одесу відвідає в’єтнамський консул.
Потерпілий Володимир Чіонг стверджує, що силовики були в уніформі без розпізнавальних знаків і не пред’явили жодного документа. Прибувши на місце, вони, у першу чергу, почали зламувати двері у квартири і виносити звідти цінні речі. А коли мешканці почали чинити опір – застосували зброю, передає Думська.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.