gazpostach

В області зростуть ціни на воду23302Жителі приватного сектору платитимуть за один кубометр на 2 гривні 38 копійок більше.

— На сьогоднішній день ще діють в нас тарифи на централізоване водопостачання, водовідведення. Тобто це ліцензована діяльність за цими тарифами розраховуються споживачі приватного сектору і юридичні особи, які мають окремо стоячі будівлі. Так ось, діючий тариф становить 8 гривень 26 копійок, згідно цієї постанови вони будуть становити сумарно, разом, 10 гривень 64 копійки. Це вже вартість з ПДВ за обидві послуги, — розповідає директор КП «Тернопільводоканал» Володимир Кузьма.

На 2 гривні 50 копійок більше платитимуть мешканці багатоквартирних будинків. Якщо сьогодні вони платять по 8 гривень 98 копійок за кубометр, то за новим тарифом ця сума становитиме 11 гривень 48 копійок.

ВОЛОДИМИР КУЗЬМА, директор КП «Тернопільводоканал»

— В нас діють тарифи, які на фоні інших ліцензіатів, тобто водоканалів, були одними з найнижчих по Україні. Ми розуміємо, що дійсно, в теперішній час, коли зарплати в принципі не зростають, а тарифи зростають постійно, будь-яке зростання тарифів – це є проблема для людей. Тому наголошуємо, що досить активно працює система субсидій, — додає пан Володимир.

В «Тернопільводоканалі» пояснюють, корегування тарифів пов’язане із зростанням вартості електроенергії та окремих податків, через що, підприємство є збитковим.

Джерело: intb.te.u

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*