gazpostach

В області стартувала акція «16 днів проти насильства»Вчора на Тернопільщині стартувала міжнародна акція «16 днів проти насильства», в рамках якої стіни Тернопільської обласної адміністрації підсвітили помаранчевим — колір проти насильства.

«Протягом наступних 16 днів, скільки триватиме акція, ми запланували провести низку заходів серед яких флешмоби, фотовиставки, пресконференції, широке висвітлення у ЗМІ та інші. Метою наших дій буде всебічне ознайомлення людей із проблемою, яка може прийти у дім до кожного!», – зазначила заступник начальника управління сім’ї та молоді обласної державної адміністрації Інна Чурбакова.

Зокрема, на Тернопільщині серед постраждалих найбільша кількість жінок – 508, друга сходинка — це діти. Їх 113. Жертвами насильства також стають й чоловіки. Все частіше зустрічаються потерпілі й від психологічного насилля. Тому така акція має на меті приверненнути уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства.

Додамо, міжнародна кампанія «16 днів проти насильства» з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Акція в Україні стартувала 25 листопада – у Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок. Дати початку та завершення кампанії вибрані також не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*