27.11.2022 01:02

Повідомити про новину

Поширити:

0011Про це було повідомлено під час наради щодо оптимізації закладів охорони здоров`я.
Як поінформував директор департаменту охорони здоров`я облдержадміністрації Володимир Богайчук, в області станом на 1.04.2016 року скорочено 135 ліжко-місць, повідомляє 0352.
«В закладах охорони здоров`я області розгорнуто 9013 ліжок, – констатував директор департаменту охорони здоров`я. – Це складає 84,9 на 10 тис. населення, тоді як граничний норматив, згідно з постановою КМУ, забезпечення стаціонарними ліжками у розрахунку на 10 тис. населення складає 60 ліжок. Відповідно, якщо привести показник до цього нормативу, то кількість ліжок в області не повинна перевищувати 6400. Тобто необхідно скоротити 2658 ліжок».
Показником ефективності роботи ліжка є показник його зайнятості. Найвищий показник забезпеченості ліжками у Шумському, Підгаєцькому та Кременецькому районах. Найменший показник – у Тернопільському, Збаразькому, Козівському, Бережанському та Чортківському районах.
«10 ліжкомісць дозволить зекономити 200 тисяч гривень», – констатував Володимир Богайчук.
«Моя позиція – не знищувати лікарні, а надавати якісні медичні послуги, – наголосив Степан Барна. – Всі кошти, які будуть зекономлені буде використано на придбання сучасного обладнання та закупівлю медикаментів. Крім того, зазкладам, які зроблять необхідні кроки оптимізації ліжкового фонду, буде надана підтримка з медичної субвенції».

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.