27.11.2022 00:15

Повідомити про новину

Поширити:

42Вчора, 25 квітня, у приміщенні обласної Філармонії, відбувся тематичний захід до 30-х роковин Чорнобильської катастрофи.
Аварія на ЧАЕС торкнулася життя мільйонів людей.  За даними ДержНС України, близько 600 тис. людей піддалися впливу радіації. У день аварії 134 робочих дістали високу дозу опромінення, з них 28 померли протягом перших трьох місяців.
– Аварія на Чорнобильській АЕС мала, має і, на жаль, ще довго матиме значний вплив на стан навколишнього середовища України. Внаслідок вибуху ядерного реактора та пожежі на ньому, за короткий період часу у довкілля потрапило  до 7 тонн  ядерного палива, – розповів перший заступник голови облдержадміністрації Іван Крисак.
Розпорядженням голови облдержадміністрації за вагомий внесок та практичну допомогу відзнаками та грошовою подякую в розмірі 500 грн. було нагороджено близько 20 людей.
– Нехай і не завжди свідомо молоді хлопці прибували на роботу в небезпечну зону, але навіть до кінця усвідомивши, що з ними відбувається, не втікали, а добросовісно виконували свій обов’язок перед Батьківщиною, – зазначив Іван Крисак.
– Дякуємо всім, хто допомагав ліквідовувати наслідки цієї великої трагедії. Дякуємо за відвагу та за наше майбутнє! І вшануймо пам’ять всіх жертв цієї катастрофи, – висловив свою вдячність голова обласної ради Віктор Овчарук.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.