gazpostach

В обласному центрі врятували немовля23306У Тернополі завдяки пильності перехожих поліцеські врятувати  новонароджену дитину.

Про двох осіб сумнівної зовнішності, які перебували  з немовлям, поліцейським повідомили телефоном. Прибувши на місце виклику, патрульні в батьків з’ясували, що дитина лише день як народилася.

«Дівчинка мала жахливий вигляд. Чоловік сам приймав роди. Батьки пуповину відрізали неправильно, пуповина мала довжину майже 60 см. Патрульні викликали швидку, дитину одразу госпіталізували. Батьків спочатку відвезли в міськвідділ поліції, згодом – у медзаклад, де вони написали заяву, що відмовляються від дитини», – розповів начальник патрульної поліції Тернополя Володимир Струк.

Загалом це вже 5-та дитина у жінки. Батьківських прав щодо попередніх чотирьох її теж позбавили.

Дівчинку медики в лікарні назвали Надією.

Окрім неї в лікарню в неділю за втручання поліцейських доставили ще одну дитину. Патрульним повідомили, що якась неадекватна жінка гуляє містом з малечею.

Коли патрульні прибули на місце виклику, то побачили, що дитина недоглянута та вже випала з коляски. Мати, яка стояла поруч, була нетверезою.

«Доки не прибув чоловік, поліцейські гралися з дитиною. Потім її переодягнули та відвезли у лікарню.  Чоловік нарікав, що це вже не перший подібний випадок», – повідомив Струк.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*