gazpostach

В обласному центрі створять поліцейські станції250713У Тернополі створять поліцейські станції. Шість нових пунктів правопорядку обслуговуватиме місто за принципом поділу на мікрорайони.

Про це на прес-конференції повідомив начальник Головного управління Національного управління поліції в Тернопільській області Олександр Богомол.

– Окрім того, що є в нас патрульна поліція, керівник якої каже, що розкриття злочинів по гарячих слідах це не його робота, в нас виникла проблематика про те, що в місті Тернополі найбільша злочинність по області. Тобто приблизно половина злочинів стається в обласному центрі, – підкреслив необхідність створення поліцейських станцій Олександр Богомол.

За його словами, реформа правоохоронців за попередньої влади призвела до того, що опорні пункти міліції, які працювали в мікрорайонах міста, були ліквідовані. Раніш було практичніше контролювати і відслідковувати за злочинцями, за наркотично залежними, сімейними скандалістами. Станом на сьогодні 40 оперативників і 40 дільничних міського відділу працюють в одному приміщенні.

Відтак, начальник поліції області вважає, що необхідно відновити колишні опорні пункти міліції у виді поліцейських станцій. Робота у цьому напрямку уже ведеться, сприяє міська рада.

– Я звернувся до міського голови за підтримкою для того, щоб на території міста на базі пунктів охорони громадського порядку облаштувати 5 поліцейських станцій. Одну ми вже запустили на залізничному вокзалі, де несуть чергування сім правоохоронців.

Як повідомив Олександр Богомол, одна поліцейська станція буде на центральному ринку, яка охоплюватиме ще й автовокзали та суміжні житлові квартали. Інша – масив Східний. Поліцейська станція у центрі обслуговуватиме також мікрорайон Новий Світ. Свої поліцейські станції матимуть мікрорайони «Сонячний» і «Дружба».

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*