gazpostach

В обласному центрі правоохоронці спіймали шахрайку-гастролерку2401З Черкас до Тернополя – саме таку відстань подолала шахрайка заради кількох орденів. Жінці вдалося увійти в довіру до тернополянки та навіть потрапити до квартири. Проте вчинити задумане не встигла.

У власниці орденів у ході розмови нова знайома викликала підозру. Про це вона розповіла братові, який звернувся до правоохоронців.

Зі слів тернополянки, на вулиці до неї підійшла жінка, яка представилася журналістом. Вона повідомила, що начебто має завдання від однієї з місцевих бібліотек написати статтю про її батька – громадського діяча, депутата Верховної ради УРСР.

У дворі будинку спілкуватися відмовилася, казала, що матеріал повинен бути великим, з різними спогадами родичів, бо інтерв’ю планують надрукувати у книзі про видатних особистостей Тернопільщини.

Жителька обласного центру погодилася і вони домовилися зустрітися безпосередньо у квартирі. Наполегливість незнайомки дещо збентежила місцеву мешканку. Тому вона зателефонувала до родича, аби той перевірив правдивість слів “журналістки”. Брат пішов спочатку по бібліотеках, потім у архів та музеї. Відповідь у всіх була одна – нікого нікуди не посилали на інтерв’ю, а грошей для видавництва книги немає.

Навіть знаючи, що незнайомка видає себе не за ту, ким представилася, тернополянка з нею зустрілася. Прийшли до оселі і правоохоронці.

Гостя не змогла показати жодних документів, які б засвідчували її приналежність до журналістики. Проте в сумці у незнайомки правоохоронці побачили кілька орденів “Трудової слави” та орден “Трудового червоного прапора”. Вони виявилися підробкою. Шахрайка зізналася, що планувала поміняти їх на оригінали під час розмови з жертвою. Про те, що такі нагороди є у тернополянки, жителька Черкас дізналася із публікацій про її покійного батька.

Наразі правоохоронці перевіряють зловмисницю на причетність до схожих злочинів. Подію внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 15 частина 3 ККУ – замах на вчинення злочину є незакінченим, якщо особа з причин, що не залежали від її волі, не вчинила усіх дій, які вважала необхідними для доведення злочину до кінця та 190 частина 1 – шахрайство. Триває слідство.

 

 

Сектор комунікації ГУНП

в Тернопільській області

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*