gazpostach

В неділю у Тернополі відбувся хресний хід із Чудотворною Іконою Божої Матері40002У Неділю Всіх святих землі української прославлених у Кафедральному Соборі Різдва Христового, що в Тернополі, вшанували святиню Тернопілля Чудотворну Ікону Божої Матері Тернопільської.

Найменші парафіяни Собору зустріли запашним короваєм та квітами преосвященних архієреїв, які прибули спільно піднести молитви до Небесної Цариці.

Божественну Літургію очолив Високопреосвященнійший Володимир Архиєпископ Житомирський і Поліський у співслужінні Високопреосвященнійшого Германа Архиєпископа Чернівецького і Хотинського, Високопреосвященнійшого Мстислав Архиєпископа Тернопільського і Подільського, Преосвященнійшого Кирила Єпископа Ужгородського і Закарпатського, Преосвященнійшого Геронтія Єпископа, намісника Свято-Пантелеймонівського Велико-Білянського чоловічого монастиря, духовенства Тернопільської єпархії.

Під час Богослужіння була піднесена молитва за мир в Україні і за здоров’я усіх воїнів-захисників нашої держави.

За Божественною Літургією молилися представники міської та обласної влади, учасники АТО, військовослужбовці, волонтери та велика кількість вірян, повідомляє  uapc-te.net.

З повчальним словом до присутніх звернувся Преосвященійший Кирил Єпископ Ужгородський і Закарпатський, який розповів про велич та любов, яку проявляє до нас Пресвята Богородиця.

По закінченні святкової Літургії відбувся хресний хід з Чудотворною Іконою Божої Матері навколо Кафедрального Собору, після якого звершили молебень перед цією великою святинею.

В кінці до всіх присутніх звернувся Високопреосвященнійший Мстислав Архиєпископ Тернопільський і Подільський, який висловив слова подяки Владикам, духовенству,паломникам і всім вірянам, які прибули до Собору піднести свої молитви до Божої Матері та розділити радість свята. Також присутні приступили до ікони та єлеоопомазання після чого Владика Кирил окропив усіх святою водою.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*