gazpostach

В якому віці люди починають “втрачати” друзів30012У 25 років дівчина спілкується, в середньому, з сімнадцятьма людьми в місяць, а чоловік – з дев’ятнадцятьма.

Кількість друзів збільшується до 25 років, після чого починає падати і знижується протягом усього життя, заявили вчені фінського Університету Аалто спільно з вченими Оксфордського університету.

Вчені повідомляють, що до 39 років ці показники починають швидко змінюватися: чоловік пересікається (на роботі, відпочинку або у навчальному закладі), –  в середньому з дванадцятьма людьми, а жінка – з п’ятнадцятьма.

Експерти зробили висновки, що старшими стають люди, то з меншою кількістю друзів і знайомих вони бачаться і саме тому число друзів падає до п’яти-восьми до 80 років.

Вчені пояснюють це тим, що майже до 30 років люди шукають себе і своє місце в житті, тому часто знайомляться з новими людьми і збільшують коло спілкування. Коли в житті настає стабільність, велика частина друзів і знайомих відсівається через нестачу вільного часу для спілкування або зміни інтересів.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*