gazpostach

В аптеки Тернополя доставили вакцину від грипу. Не зволікайте!213До Тернополя нарешті привезли вакцину від грипу. Лікарі-епідеміологи радять щеплюватися насамперед тим особам, які перебувають у групі ризику. Однак купувати вакцину треба за власний кошт. Її ціна – від двохсот гривень.

Вакцина в аптеках Тернополя є в достатній кількості. Щоб зробити щеплення, треба завчасно замовити препарат.

«Вакцина, яка надійшла до Тернополя, корейського виробництва. Вона вже є в обігу. Але перед тим, як робити щеплення, її треба попередньо замовити. Оскільки наші аптеки працюють за попередніми замовленнями. Ціна препарату – в середньому 200 гривень. Можна використовувати вакцину і для дітей від шестимісячного віку, а також для дорослих всіх вікових категорій. Перед вакцинацією треба пройти медичне обстеження, а також після процедури варто дві години провести у медичному закладі. Вакцина захищає від основних штамів грипу, які активні цього року», – розповідає завідувач відділення організації епідеміологічних досліджень ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» Марія Павельєва.

Щеплюватися радять в основному особам з хронічними захворюваннями. Оскільки організм таких людей особливо вразливий до дії вірусів. Лікарі розповідають: препарат захищає від вірусів на 95% упродовж шести місяців.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*