gazpostach

Усіх зачарували короновані пані елегантного  вікуУ Тернополі обирали найкрасивішу жінку поважного віку, а  тим часом корону отримала кожна з учасниць неординарного шоу…

В обласному драматичному театрі ім. Т. Шевченка відбувся конкурс «Краса елегантного віку» за підтримки міської та обласної рад, Тернопільського міського територіального центру, молодіжної ініціативи «Файні внуки». У ньому взяли участь вісім учасниць віком від 60 до 73-х років – Леся Любарська, Лариса Чопик, Катерина Верцімаха, Галина Стасіна, Олена Штань, Любов Салова, Людмила Савчишин, Світлана Шкварко.

Берегині, матері, бабусі галантно ходили сценою, раз у раз змінюючи наряди, демонструючи і свою вроду, і  мудрість. Адже справжня краса не залежить від віку.

На запитання усі поважні пані відповідали мудро, влучно та з гумором. Наприклад, на запитання, чи хвилювалася перед конкурсом, одна з жінок відповіла:  «Ні, я помолилася, і все». Інша конкурсантка зауважила, що варто йти у ногу з модою, але зважати на вік, віддавати перевагу, наприклад, українським вишитим строям, це – завжди модно.

Ще одна учасниця конкурсу була готова танцювати на сцені, інша похвалилася, що вона моржує, займається спортом і може сісти на шпагат, доводячи, що і у поважному віці люди дбають про здоров’я, що, власне, і  допомагає пливти рікою життя, хоч роки вже звернули на осінь. Головне – зберігати оптимізм. Власне, цим і завоювала прихильність глядацької аудиторії, а згодом отримала титул глядацьких симпатій найстарша учасниця конкурсу «Краса елегантного віку» Галина Стасіна.

Вона впевнено почувалася на сцені, з гумором відповідала на запитання. Наприклад, коли її запитали, якого чоловіка вона б вибрала – красивого чи розумного,  несподівано для залу, який чекав, здавалося б,  відповіді «розумного», сказала «жодного».

А тоді, витримавши паузу, уточнила: «Нині уже ніякого. А от якби була молода, вибрала б спочатку красивого. А тоді приглянулася б і до розумного. А, може, й той був би  трішки красивим…» І зал знову засміявся…

«Всі прекрасні, а наша мама – найкраща», –  сказали діти однієї з конкурсанток, багатодітної матері.

Журі вирішило, що перемогла не одна красуня поважного віку, як планувалося, а усі вісім конкурсанток. І голови Лесі Любарської, Лариси Чопик, Катерини Верцімахи, Галини Стасіної, Олени Штань, Любові Салової, Людмили Савчишин, Світлани Шкварко прикрасили корони, які вони здобули у різних номінаціях –  пані вишуканість, пані ніжність, пані елегантність, пані граційність тощо.

– Емоції просто зашкалюють, – зазначив голова журі, заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра. –  Важко підібрати слова, бо це велике щастя – бачити, як наші мами, бабусі цвітуть та виблискують, мов діаманти. Кожна з них зробила зусилля і навіть перемогла себе, коли ступила на подіум, почала працювати з хореографом, коли, можливо, реалізувала свою мрію, вийшовши на сцену. Я вкотре переконуюсь, якщо людина молода душею, то не важливо, яка дата записана в її паспорті. У кожного з нас є великий потенціал. Треба тільки його розгледіти, бути впевненим у своїх силах, ніколи не опускати рук і бути твердо переконаним, що все обов’язково буде добре.

— Метою  проєкту «Краса елегантного віку» є створення позитивного іміджу та прикладу для людей похилого віку щодо активної життєвої позиції і постійного творчого пошуку та розвитку себе, для підтримки й адаптації у соціумі та звернення уваги громади на потреби людей старшого віку, — зазначили  співорганізатори  конкурсу Сергій Губарєв та начальник Тернопільського територіального центру Віталій Харкавий.

– Ми дякуємо усім, хто створював цю казку, – слова вдячності від учасниць висловила конкурсантка Леся Любарська. – Сьогодні ми почувалися красунями – молодими та енергійними. Це має відчути кожна жінка, тому не потрібно боятись брати участь в таких конкурсах, а якщо є страхи, то побороти їх, бо воно того варте. Завдяки любові ми живемо на світі. А нині ми всі перемогли. Спасибі організаторам, глядачам і учасницям.

Організатори заходу запевнили, що такого формату конкурс краси відбуватиметься і наступними роками. Можливо, щось подібне організують і для чоловіків старшого віку.

Ведучі свята Ната Бенч та Валентин Котик зауважили, що це – один із найцікавіших конкурсів, які їм доводилося бачити. Глядачів потішили виступами учасники світлодіодного шоу, циркової студії, танцюристи, співаки ансамблю «Золоті журавки», Людмила Червінська, Богдана Дурда, Ярослава Декалюк та інші.

Галина ВАНДЗЕЛЯК

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*