gazpostach

Уряд визначив, як забиратиме зекономлені субсидії668Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 23 серпня ухвалив постанову «Деякі питання надання субсидій для відшкодування витрат на оплату послуги з централізованого опалення (теплопостачання) та послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення».

У Мінсоцполітики поінформували, що проект акта було підготовлено з метою врегулювання питання розрахунку й повернення до бюджету сум невикористаної субсидії на оплату послуг з централізованого опалення (теплопостачання) та індивідуального опалення (теплопостачання), що перевищує вартість (станом на 1 травня нового неопалювального сезону) 100 куб. метрів природного газу або вартість 150 кВт/г електричної енергії (в разі використання природного газу/електричної енергії для індивідуального опалення). Як відомо, повернення відповідних коштів до бюджету передбачено порядком надання субсидій.

Постановою, зокрема, встановлено порядок проведення розрахунків залишків субсидії, які накопичилися на рахунках отримувачів субсидії за опалювальний сезон у зв’язку із споживанням послуг, меншим за норму.

Розрахунок здійснюватимуть надавачі послуг за встановлено формулою.

У Мінсоцполітики повідомляють, що понад 10 млрд. грн. субсидії не використані отримувачами минулого опалювального періоду.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*