gazpostach

Ультиматум від учасників АТО: “Або за сім днів землю розподіляють між вояками або починаються пікети”27078Одна з робочих зустрічей щодо передачі 84 гектарів на Львівській, які зараз в користуванні науково-дослідного господарства «Наука» (підрозділ ТНЕУ – авт.), учасникам АТО, закінчилась ультиматумом.

Представники громадського сектору та учасники АТО висловили підозру, що процес передачі землі зумисне затягують, то ж поставили ультиматум: «Або за сім днів землю розподіляють між вояками або починаються пікети».

– Це вже тягнеться більше року, – каже голова правління ГО «Всеукраїнське громадське об’єднання учасників АТО Галичини» Ружена Волянська. – Кожного разу якісь недопрацювання, зволікання, затягування. Все. Ми порадились з хлопцями і розуміємо, що потрібно діяти іншими методами.

Сім днів, варто зазначити, практично нереальний термін для реалізації технічної сторони питання. Проте представники ТНЕУ, міського відділу «Держгеокадастру», відділу земельних ресурсів міської ради висловили готовність доскласти максимум зусиль, аби за цей термін максимально посунути питання. Довготривалість процесу, варто визнати, частково пов’язана з його складністю. Земельна ділянка в 84 гектари, яку просять учасники АТО є частиною масиву в майже 1400 гектарів. Земля державна, «Наука» лише користувач. То ж просто «взяти і відтяти» – не варіант. Є процедура, а вона в нашій державі завжди довга. Разом з тим ще одна причина гальмування – виготовлення документів не лише на тих 84 гектари, а ще на півтори десятка ділянок, які хочуть сформувати на місці земельного масиву.

Ректор ТНЕУ Андрій Крисоватий запевнив, що готові йти іншим шляхом – зусилля прикладуть для того, аби первинно завершити всі кроки саме з землею для АТО.

Сподіваємось учасники АТО пом’якшать свій ультиматум, а представники навчального закладу таки пришвидшать свої дії.

У Тернополі, нагадаємо, близько 1300 учасників АТО перебувають в черзі на отримання земельної ділянки, а їх наразі нема…

Джерело: te.20minut.ua

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*