gazpostach

“Укрзалізниця” позбудеться лікарень, готелів і спортклубів300018Голова правління ПАТ “Укрзалізниця” Войцех Бальчун вважає, що підприємству потрібно позбутися від непрофільних активів, замінити старі вантажні вагони, скасувати кілька депо і спростити документацію. Під час зустрічі в Американській торговельній палаті у Києві він наголосив на необхідності розвитку сегмента вантажних поїздів, їх ефективності.

Про це пише delo.ua/

“Нам потрібно скасувати кілька депо, спростити великий обсяг технічної документації. Нам не потрібні готелі, спортклуби, лікарні. Ми повинні зосередитися на основних джерелах доходу від нашої діяльності. Якщо створимо нову бізнес модель, зможемо вийти на міжнародний рівень”, – сказав глава Укрзалізниці.

За його словами, така робота також вимагає вироблення необхідної політики з боку міністра інфраструктури.

Акціонерне товариство створене на базі Держадміністрації залізничного транспорту Укрзалізниці, а також більш як 50 підприємств і установ залізничного транспорту, що реорганізували шляхом злиття. До переліку підприємств, на базі яких утворилося ПАТ, входять шість залізниць, вагоноремонтні заводи, залізничні держпідприємства, проектно-вишукувальні інститути залізничного транспорту, низка проектно-конструкторсько-технологічних бюро.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*