27.11.2022 00:08

Повідомити про новину

Поширити:

1414В Луганській області розпочалися роботи зі зведення так званої “Стіни” на українсько-російському кордоні.

Про це в ефірі одного з українських телеканалів повідомив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука.

“Близько 30 хвилин тому в мене була розмова з прикордонниками, і хочу сказати, що роботи вже розпочалися. Зараз відбуваються дослідження ґрунту та підготовчі роботи до технічного завдання. Працюють дві потужні групи, які рухаються вздовж кордону одна назустріч іншій”, — зазначив він.
За словами Туки, якщо буде нормальна процедура фінансування, то абсолютно реально побудувати всі заплановані об’єкти до 2018 р.
Однак побудові “Стіни” перешкоджають деякі місцеві фермери.
“На жаль, як мені стало відомо, вже виявлено дві ділянки, які місцеві фермери, незважаючи на всі попередження, засіяли житом”, — підкреслив заступник міністра.

Довідка: Проект “Стіна”, або Європейський вал — фортифікаційний проект, котрий має підвищити рівень безпеки на суходільному кордоні України та Росії. Проект презентований Арсенієм Яценюком на засіданні Кабміну 5 вересня 2014 року. Планувалось облаштувати оборонні споруди, системи спостереження,рокади на всій довжині кордону.

Джерело: 24tv.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.