gazpostach

У ЗСУ скоротять кількість полковників і перевіряють 3 тисячі військових995Нині кількість полковників в українській армії становить близько 6% від всього офіцерського складу та перевищує показники провідних країн світу

У ЗСУ зменшать кількість полковників і перевірять 3340 військових. Про це на брифінгу повідомив начальник відділу військової кадрової політики Департаменту кадрової політики Міноборони Віталій Бабич, – передає “Громадське радіо”.

Нині кількість полковників в українській армії становить близько 6% від всього офіцерського складу та перевищує показники провідних країн світу.

“В першу чергу передбачається встановити показники посад відповідно до структури та чисельності Збройних сил і загальноприйнятих показників НАТО, це приблизно 0,2% – генерали, близько 39,8% – старші офіцери та 60% – молодше. Передбачається зменшити майже третина посад штатнопосадових категорій “полковник”, яка нині складає близько 6% від всього офіцерського складу та перевищує показники провідних країн світу”, – розповів він і додав, що також передбачається замінити близько 1,9 тисячі первинних посад молодшого офіцерського складу на посади сержантського складу.

У той же час, створена в травні експертна група також перевірить особовий склад ЗСУ. “В рамках перевірки доброчесності особового складу, призначеного на посаду, відповідно до Закону “Про очищення влади”, проведуть перевірку 3340 військових, державних службовців, працівників Міністерства оборони, Збройних сил. Вже перевірені в добровільному порядку, з використанням поліграфа, 330 кандидатів, які претендують на призначення на посади керівного складу в Міністерстві оборони та Збройних Силах України”, – доповів Віталій Бабич.

Серед інших нововведень керівник відділу кадрової політики назвав збільшення граничного віку для прийому до військових вишів до 30 років, а також встановлення єдиного граничного віку перебування на військовій службі для чоловіків і жінок.

Також повідомляється про розширення переліку посад, на які дозволяється призначати жінок. Крім того, у відомстві пояснили, яких студентів закликати в армію достроково.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*