gazpostach

У Вікіпедії стартував проект «Місяць Тернополя»Його метою є вдосконалення проекту і порталу «Тернопіль», створення нових та впорядкування і редагування існуючих статей, категорій, шаблонів про місто.
Учасником «Місяця» (1—31 березня) може бути будь-який зареєстрований користувач Вікіпедії. Для участі треба зареєструватися на Вікіпедії і в обговорення створених статей слід додавати шаблон {{Ternopil-week-new}}.
Найактивніші учасники отримають подарунки в номінаціях:
«За найбільшу кількість створених статей», «За найповніші статті», «За найповнішу статтю про вулицю міста», «За найповнішу статтю про пам’ятку культурної спадщини», «За найповнішу статтю про особистість, котра пов’язана з Тернополем». Спеціальні номінації (за наявності даних про вік) – «Наймолодший автор статей місячника», «Найстарший автор статей місячника».
Статті мають відповідати вимогам Вікіпедії щодо енциклопедичності, критеріїв значимості, стилю, наявності авторитетних джерел і посилань, не повинні порушувати авторські права і містити оригінальні дослідження. Під найповнішою треба розуміти статтю з перевіреними даними за джерелами, зі світлинами, історією, цікавими фактами щодо теми статті тощо.
Світлини треба завантажувати відповідно до правил Вікіпедії щодо зображень та до умов свободи панорами в Україні. Якщо світлина не відповідає цим умовам, її слід завантажувати на локальну україномовну Вікіпедію, якщо відповідає цим умовам — на Вікісховище.
Назви і номінації ще можуть бути уточнені під час «Місяця».
Оцінювання статей учасників конкурсу здійснюватиме журі у складі досвідчених вікіпедистів, представників Тернопільської міської ради та тернополезнавців.
Оцінюватимуть лише статті, написані в період з 1 по 31 березня. Написані раніше, будуть включені в «Місяць Тернополя», якщо автор поставить відповідний шаблон, але їх не будуть оцінювати.
Нагородження найактивніших авторів заплановано на 8 квітня 2017 року у виставковій залі Тернопільського обласного краєзнавчого музею. Якщо хтось із переможців не зможе прибути особисто, подарунки будуть надіслані поштою.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*