gazpostach

У тернополян буде можливість подавати електронні петиції до облради21001Депутати затвердили порядок розгляду електронної петиції адресованої Тернопільській обласній раді.

У прийнятому документі, зокрема, йдеться: «Електронні петиції повинні стосуватись питань, які належать до повноважень та компетенції Тернопільської обласної ради… Для створення електронної петиції її автор (ініціатор) заповнює спеціальну форму на офіційному веб-сайті Тернопільської обласної ради та розміщує текст електронної петиції. Електронна петиція оприлюднюється на офіційному веб-сайті Тернопільської обласної ради протягом двох робочих днів з дня надсилання її автором (ініціатором). Дата оприлюднення електронної петиції на офіційному веб-сайті Тернопільської обласної ради є датою початку збору підписів на її підтримку».

Електронна петиція, адресована Тернопільській обласної раді, розглядається за умови збору на її підтримку не менше як 500 підписів громадян протягом не більше трьох місяців з дня оприлюднення петиції.

Сесія Тернопільської обласної ради скликається для розгляду електронної петиції, що набрала необхідну кількість підписів, невідкладно, але не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок її розгляду.

Електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*