gazpostach

У Тернополі змагались пожежникиЗавдяки змаганням з пожежно-прикладного спорту тренується не лише фізична підготовка вогнеборців, а й командний дух, переконаний Степан Барна, голова Тернопільської ОДА.

На базі спортивного комплексу Управління ДСНС у Тернопільській області відбувся традиційний обласний чемпіонат з пожежно-прикладного спорту. Участь у змаганнях взяли команди з пожежно-рятувальних підрозділів з кожного району та команда аварійно-рятувального загону спеціального призначення підрозділу Управління. Участь в урочистостях з цієї нагоди взяв голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

Перед початком змагання посвідчення і значок кандидата в майстри спорту з пожежно-прикладного спорту вручили одному із його учасників Володимирові Деці, який на зимовому Республіканському чемпіонаті показав чудові результати. Загалом, як зазначив начальник Управління ДСНС України у Тернопільській області Віктор Маслей, наша команда має хороші показники на рівні інших областей. Цього року нам вдалося обійти Хмельницьку, Кіровоградську та Закарпатську області, показати непогані результати й піднятися на одну щаблину вище, ніж торік.

Сьогодні ж за результатами змагань перемогли рятувальники Кременецького районного відділу Управління ДСНС області, другими були вогнеборці аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління, а третю сходинку зайняли бійці Тернопільського міського відділу. У естафеті та підйомі по висувній драбині перемогли Кременецькі спортсмени. Монастирські вогнеборці найшвидше здійснили бойове розгортання. Найшвидше подолав 100-метрівку з перешкодами Володимир Дека, а найспритніше підкорив учбову башту Денис Луб’янецький.
Як підкреслив очільник області Степан Барна, в умовах сьогодення, дуже важлива фізична та моральна підготовка особового складу Державної служби надзвичайних ситуацій у Тернопільській області, адже, крім роботи, яку вони проводять на теренах нашого краю, вони ще захищаючи територіальну цілісність держави на Сході України.
«Для мене, як для керівника обласної державної адміністрації та керівника цивільного захисту, такі змагання мають велике значення. Важливо, щоб особовий склад Державної служби надзвичайних ситуацій у Тернопільській області завжди був готовий захищати спокій і безпеку громадян нашої області. Саме тому ми чітко стежимо за процесом їхньої підготовки. Ці змагання охопили 114 спортсменів. Це особлива категорія спортсменів, які спеціалізуються на пожежно-прикладному виді спорту, що є достатньо універсальним, а найважливіше це те, що спільні заняття допомагають формувати у них командний дух. Ці змагання – це не лише фізична підготовка, а й добрий приклад для наслідування, який тільки підтверджує авторитет та повагу до Державної служби надзвичайних ситуацій», – наголосив Степан Барна.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*