gazpostach

У Тернополі заявили про створення «Руху Ветеранів Тернопілля»У Тернополі, 2 березня, створили обласну Громадську Спілку «Рух Ветеранів Тернопілля».

Під час пресконференції засновники  розповіли, що мають на меті об’єднати усі громадські організації ветеранського простору Тернопільської області та активну частину організацій ветеранів АТО/ООС м. Тернополя (це близько 6500 учасників бойових дій).

– Новостворений «Рух Ветеранів Тернопілля» прагне залучити ветеранів, учасників бойових дій, учасників Майдану у корисне русло. Учасники бойових дій це – люди з високими моральними еталонами. Вони відсунули на задній план свої особисті інтереси і пішли воювати заради загального блага. Ми не повинні цю ініціативу губити, а спрямувати її у правильне русло – займатися патріотичним вихованням, соціальною підтримкою. Поряд з організаціями, які вже існують, ми вирішили створити «Рух Ветеранів Тернопілля» і співпрацювати з іншими громадськими організаціями,  розповів голова новоствореної спілки, ветеран російсько-української війни Мар’ян Козбур.

Заступник голови «Руху Ветеранів Тернопілля» Дмитро Гайтко відзначив, що спілка створена з метою співпраці, а не конкуренції.

–  Ми відкриті та готові до співпраці. Будь-хто може прийти, подати документи і вступити до руху. Наша спілка створена не з метою конкуренції, а задля співпраці, допомоги учасникам бойових дій, учасникам Майдану, сім’ям загиблих,  розповів Дмитро Гайтко.

До слова, Громадська Спілка «Рух Ветеранів Тернопілля» є об’єднанням обласного значення, що діє в інтересах учасників АТО/ООС, їх сімей та сімей загиблих учасників АТО/ООС. Спілка є неприбутковою організацією та здійснює свою роботу на громадських засадах.
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*