gazpostach

 У Тернополі відбувся турнір з вільної боротьби пам’яті Павла РимараТретій традиційний турнір з вільної боротьби пам’яті бійця батальйону «Збруч» Павла Римара відбувся у Тернополі.

Змагання проходили у борцівському залі ЗОШ №17 ім. Володимира Вихруща серед юнаків 2011 року народження і молодших.

У турнірі взяли участь борці з Борщова, Скали-Подільської та Тернополя.

Чемпіонами у своїх вагових категоріях стали Рустам Сисоїв, Віталій Горошко, Юрій Федусь та Антон Миколів з Тернопільської КДЮСШ №1, Тимовій Тюгаєв, Олександр Саранчук, Ростислав Вовчук та Олександр Човник із Скали-Подільської, Архип Вовк та  Максим Шумило зі Спортивного клубу ім. Б.Сцібайла «ГалТер’S».

Срібними призерами стали Дмитро Шумило, Анатолій Штимер, Захар Федчишин та Дем’ян Баран (СК ім. Б.Сцібайла «ГалТер’S»), Валентин Стецишин, Віктор Бурба та Віталій Мисів з Борщева,  Олександр Мартинюк зі Скали-Подільської, Мартин Медих та Єва Дем’ян (КДЮСШ №1).

Бронзові нагороди отримали Захар Друбиняк, Максим Гречаний, Лука Якубовський, Владислав Терещук та Олександр Середа (СК ім. Б.Сцібайла «ГалТер’S», Станіслав Войцехівський, Станіслав Грис, Владислав Кривий, Святослав Кривий з Борщева, Нестор Іванов зі Скали-Подільської та Арсен Пиріг (КДЮСШ №1).

Кращим борцем турніру був названий Архип Вовк з Тернополя, приз за кращу техніку отримав Ростислав Вовчук, а єдина дівчинка на турнірі, Єва Дем’ян, отримала приз «За волю до перемоги».

Турнір пам’яті Павла Римара, який трагічно загинув у 2014 році, організували Асоціація захисту прав і свобод молоді «Дружба», СК ім. Б.Сцібайла «ГалТер’S» спільно з управлінням розвитку спорту і фізичної культури Тернопільської міської ради.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*