gazpostach

У Тернополі відбувся флешмоб «Захисти себе — працюй легально»«Захисти себе – працюй легально» – з таким гаслом фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області разом із працівниками управління Держпраці  у Тернопільській області звернулись до громадян району. Захід відбувся у центральній частині міста Тернополя.
Під час флешмоб-акції вдалось зацікавити і привернути увагу громадян до проблем неофіційного працевлаштування, виплати заробітної плати “в конвертах” та чіткого розуміння необхідності легалізації заробітної плати, як головної соціальної гарантії майбутніх пенсіонерів.
У рамках заходу роз’яснювали перехожим про важливість укладання трудових договорів та дотримання законодавства з оплати праці. Також працівники управління пропонували реєструватись на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, щоб люди мали змогу самостійно контролювати повноту сплати внесків роботодавцем. Варто зазначити, впродовж липня 2017 року 972 жителі Тернопільщини стали користувачами веб-порталу.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*