08.06.2023 14:19

Повідомити про новину

Поширити:

У Тернополі відбувся благодійний турнір з мініфутболу на підтримку Збройних сил України. У змаганнях взяли участь вісім команд. Про це повідомив організатор благодійних турнірів з мініфутболу в Україні Михайло Донгалевський.

За його словами, такі турніри відбулися і в інших містах – Івано-Франківську, Києві та Львові. Цей турнір організувала Асоціація футболу Тернопільщини, пише Суспільне.

“Тернопільщина також гостинно приєдналася до сьогоднішнього благодійного турніру. Кошти, які ми збираємо під час цих турнірів, спрямовані на медикаменти, продукти харчування. Ціль в Тернополі була – зібрати кошти на автомобіль, який ми хочемо передати на передову для наших військових, в тому числі з Тернопільщини”, – каже Михайло.

У Тернополі відбувся благодійний турнір з мініфутболу на підтримку ЗСУ
Михайло Донгалевський. Фото: Лілія Лобур/Суспільне Тернопіль

“Українська Асоціація футболу займається також підтримкою військових. З нашої області Україну захищає Юрик Тарас – голова Асоціації футболу Тернопільщини. Є потреба у хлопців в автомобілі, бо зима йде і треба переміщатися”, – каже перший заступник голови Асоціації футболу Тернопільщини Василь Заторський.

У Тернополі відбувся благодійний турнір з мініфутболу на підтримку ЗСУ
Василь Заторський. Фото: Лілія Лобур/Суспільне Тернопіль

У турнірі з міні-футболу взяли участь 8 команд, до яких увійшли управління патрульної поліції, служба безпеки України в Тернопільській області, поліція охорони, представники Державної служби надзвичайних ситуацій та обласної ради, волонтери, а також гості з Івано-Франківська.

“Робимо добрі справи, волонтеримо, скидаємо кошти на наші ЗСУ. Тарас Юрик є моїм хорошим другом, для мене це є подвійна місія сьогодні, зіграв футбол, допоміг хлопцям”, – каже представник обласної ради Тарас Кушнір.

У Тернополі відбувся благодійний турнір з мініфутболу на підтримку ЗСУ
Тарас Кушнір. Фото: Лілія Лобур/Суспільне Тернопіль

Громадська організація “Футбольний клуб “Тернопіль АТО” допомагає фронту – купують амуніцію, технічні і засоби та автомобілів. З початку повномасштабної війни вони відправили на фронт 30 машин. Цю віддають для потреб підрозділу.

У Тернополі відбувся благодійний турнір з мініфутболу на підтримку ЗСУ

“Оскільки завданням цього турніру є зібрати кошти для потреб ЗСУ, так сталося, що декілька днів тому я пригнав черговий автомобіль для потреб ЗСУ. Він мав своє призначення, але цей підрозділ вийшов зараз на відпочинок на 4 дні, то ми передамо цей автомобіль згідно сьогоднішньої задумки, на яку збираються кошти. І до кінця наступного тижня хочемо придбати автомобіль для тих людей, для яких це було попередньо заплановано”, – розповів голова ГО “Футбольний клуб “Тернопіль АТО” Микола Дерецький.

У Тернополі відбувся благодійний турнір з мініфутболу на підтримку ЗСУ
Микола Дерецький. Фото: Лілія Лобур/Суспільне Тернопіль

Організатори повідомлять 24 жовтня, яку суму зібрали під час благодійного турніру.