Повідомити новину

Поширити:

Йдеться про збут пива, вин та інших алкогольних напоїв.

Алкоголь продаватимуть з 10.00 до 21.00 у Тернопільській громаді.

Відповідне рішення прийняли 23 вересня під час засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській міськраді.

«Дозволити з 23.09.2022 р. в закладах торгівлі та ресторанного господарства на території Тернопільської міської територіальної громади” продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин та пива з 10.00 до 21.00 год. з обов’язковою видачею розрахункового документа встановленого взірця», — йдеться у рішенні.

Також у громаді продовжили заборону продажу алкоголю працівникам у формі правоохоронних органів, військовослужбовцям ЗСУ, територіальної оборони, Національної гвардії України, інших воєнізованих формувань та особам зі зброєю.

Нагадаємо, від 24-го лютого, коли росія вчинила повномасштабне вторгнення до України, у Тернополі спочатку заборонили будь-який продаж алкогольних напоїв. А вже з 16-квітня, щоб підтримати підприємців — обмеження послабили. Алкоголь дозволили продавати, щоправда лишень з 11 до 17 годин. 

А з 10 червня в торгівельній мережі продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин здійснювався з 11:00 год. до 17:00 год, а продаж пива був з 11:00 год. до 21:00 год.