Повідомити новину

Поширити:

Окрім цього, раз на тиждень комплексні обіди працівники «Карітасу» та волонтери доправляють до помешкань потребуючих людей в рамках проєкту «Про_милосердя».
Користувачами благодійної кухні є одинокі старенькі, люди з інвалідністю та безхатченки.
15 жовтня, завдяки підтримці та з благословення архієпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка, священників Тернопільсько-Зборівської архієпархії УГКЦ та людей доброї волі, підопічні проекту «Благодійна їдальня» отримали пакунки з овочами.
Директор «Карітасу Тернопіль» отець Роман Загородний благословив потребуючих і всі разом, в спільній молитві, подякували Богу за людей, які долучаються та допомагають. «Маємо хорошу нагоду поділитися тим, що цього року Господь нам послав. Бо була гарна погода і хороший урожай. Дякуємо тим, хто долучився до цієї акції. В цих пакетах – і морква, і буряк, і картопля. Для когось, можливо, це неважливі речі, але для людей в потребі – це значна підтримка», зауважив о. Роман.
«Дякуємо кожному, хто долучається до діяльності благодійної їдальні. Дякуємо благодійникам та волонтерам за людяність, співчуття та дієву допомогу тим, хто опинився у скруті. Не забуваймо, що нині так багато людей потребують нашої допомоги. Комусь не вистачає на ліки, комусь – на одяг для дітей, а комусь – і на їжу», –зазначили у «Карітас Тернопіль».
Підтримати діяльність благодійної кухні може кожен охочий. Зокрема, принести продукти до благодійного фонду «Карітас Тернопіль», що розташований за адресою: м. Тернопіль, вул. Замонастирська, буд. 1, або ж залишити у спеціальних контейнерах «PRO_милосердя», розміщених у продуктових крамницях Тернополя.