gazpostach

У Тернополі пом’янули загиблих на «Бутівці»16082У ніч на 12 червня московські окупанти здійснили масивний артобстріл українських позицій неподалік Шахти «Бутівка». При цьому використовували 152-мм снаряди, які офіційно заборонені Мінськими домовленостями. Шахта, не витримавши артобстрілу великим калібром,  обвалилася. При цьому загинуло четверо бійців ДУКу та два воїни «Айдару», а скільки поранених – поки що достеменно невідомо.

У неділю ввечері в Тернополі на Театральній площі   активісти «Правого сектору» та небайдужі громадяни міста вийшли вшанувати пам’ять загиблих у Авдіївці. Священнослужителі Тернопільсько-Зборівської архієпархії УГКЦ відправили панахиду за бійцями, які загинули у ту жахливу ніч. Після відправи боєць ДУКу Павло Тарасенко сказав: «Думаю, найкращим нашим спомином їхнього подвигу буде те, що ми не дамо зруйнувати ту державу, за яку вони боролись, і ми будемо її будувати».

Присутні на панахиді містяни запалили свічки на пам’ять про загиблих бійців. А наприкінці  активісти «Правого сектору» разом із хором заспівали патріотичну пісню «Йшли селом партизани».

Аліна ЖАЙВОРОНКО,

студентка ТНПУ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*