gazpostach

«У Тернополі необхідно запровадити мораторій на забудову зелених зон», – Ігор СцібайлоПід виглядом соціально-важливих об’єктів у Тернополі забудовують парки.

На цьому наголосив кандидат на посаду міського голови Тернополя Ігор Сцібайло.

– Хаотичне будівництво – одна із найбільших проблем нашого міста. Зелені зони забудовують під виглядом соціально-важливих об’єктів.  Наприклад, парк «Топільче», де мала бути футбольна школа, парк Національного відродження, де ніби будується Академія футболу. Також ми бачимо проєкт рекреаційно-відпочинкової зони у парку Шевченка. Частину скверу на вулиці Миру уже вкрадено у мешканців міста. І цей список можна перелічувати далі. Загалом чинна міська влада забудувала 30 % парків Тернополя,  зазначає Ігор Сцібайло.

Він підкреслив, що активніше забудовувати зелені зони у Тернополі почали після скандальних змін до Генплану, пише сайт “Тернополяни“.

– Ми бачимо, що за останні десять років парки, сквери, зелені насадження нашому місті зменшуються. Варто нагадати, що до скандальних змін до Генплану в 2017 році багато зон, які зараз хочуть забудувати, були територією парків та скверів. А потім Сергій Надал, попри величезний спротив громадськості, «протягнув» ці зміни, після яких стали можливими забудови зелених зон. Як бачимо на прикладі європейських міст, які шанують свої парки та сквери, там заборонено забудову. У нас же ці зони знищуються, з кожним роком вони стають меншими. Пропоную накласти мораторій на забудову парків, скверів та інших зелених зон. Звертаюся до міського голови: досить знищувати наше місто! Досить! Парки потребують мораторію на забудову,  наголосив Ігор Сцібайло.
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*