30.05.2023 04:49

Повідомити про новину

Поширити:

Сьогодні, 5 квітня, у Тернополі біля храму Московського патріархату на вулиці Євгена Коновальця, 1 відбулась акція протесту. Більше двох годин жителі тернополя стояли перед входом у собор.

Люди співали гімн України та викрикували «Геть московського попа». Очевидці розповідали, що прийшли на протест, щоб сказати їм, що вони мають два варіанти – або переходити на бік України, або забиратися геть з нашої землі!

Тернополяни добились свого, ворота УПЦ МП все ж таки відчинили!

Більше інформації та відео у нашому Telegram-каналі. 

 

 

Коментарі

  1. Чому відбувається несанкціонований мітинг під час військового стану в країні? Де поліція? Де прокуратура? Чи в нас вже вибіркова дія закону?

    1. Добре, що московським попам можна порушувати закони та вести протиправні дії стосовно Української державності, бити українських військових, не пускати процесію в храм під-час похоронів полеглих військових які, доречі, захищають життя і московських попів та прихожан московського патріархату. Хоча і не можна назвати московських фсбешників в рясах – попами.

  2. Прихожани Московського Патріархату самі , собі побудували Церкву,а тепер їх виганяють зі своєго дому. Прийдуть москалі,будуть з Греками воювати?

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.