gazpostach

У тернопільській школі провели передвеликодній захід12 квітня 2017 року в Тернопільській ЗОШ І-ІІІ ст.  № 18 за участю представників  обласної державної адміністрації, управління освіти і науки,  відділу сім`ї та молоді Тернопільської ОДА, управління освіти і науки Тернопільської міської ради  відбулася благодійна акція під гаслом «Христос воскрес – і дух наш воскресає!».
Директор школи Руслан Заброцький  наголосив на важливості  того, щоб усі ми могли радісно відзначити свято світлого Воскресіння Христового у колі рідних, посмакувати пасочкою, поводити гаївок під мирним небом, нині сотні українців,
ризикуючи життям, оберігають наш спокій та мир на Сході країни. Вони принесли себе в жертву в ім’я всіх нас, за вільну та незалежну Україну.
Ігор Чорний, начальник відділу сім`ї та молоді Тернопільської ОДА, сказав, що справедливо було б, щоб у час Великодніх свят мужні захисники знали, що про них пам’ятають та люблять, щоб кожен боєць відчув радість та підтримку від усіх нас, адже ми єдина Україна. І дуже добре, що учні Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №18 провели акцію, яка спрямована на те, щоб забезпечити наших воїнів  у зоні АТО великодніми подарунками.
Настоятель церкви Зарваницької Божої Матері отець Роман поблагословив учнів на добру справу та освятив символи Великодня : писанки, крашанки, пасочки. Учні школи із великим завзяттям розмальовували писанки, прикрашали святкові пасочки, писали воїнам вітальні листівки.
Ці витвори, зроблені руками дітей, є унікальними, адже ввібрали в себе невичерпну дитячу фантазію , всю їхню любов та вдячність тим, хто захищає цілісність і суверенітет Української держави, повідомляє прес-служба управління освіти і науки ТОДА.
Заступник начальника управління  освіти і науки Тернопільської ОДА  Ганна Зварич наголосила, що ця акція допоможе нашим захисникам відчути родинне тепло і затишок, знаходячись так далеко від рідних домівок,
що ці маленькі подарунки зміцнять у серцях українських вояків віру в перемогу , додадуть надії на швидке повернення живими та здоровими додому.
Володимир Дзудзило сказав: «Поки що скалічена Україна .. І хто ж захистить її душу, її майбутнє?… Боляче… Боляче за нашу прекрасну Україну, цей розкішний вінок з рути і барвінку, країну смутку і краси, за її мужній народ, що віками боровся за своє щастя. Україна повинна вижити, і вона виживе , насамперед завдяки її мужнім захисникам і тим, хто їх підтримує душею і серцем».
Головний спеціаліст управління освіти і науки Тернопільської міської ради Юлія Гнатюк висловила побажання, щоб якнайшвидше кожен здобув перемогу добра над силами зла у своїй душі, щоб не тільки вустами, а й чистим серцем на привітання “Христос воскрес!” зміг відповісти: “Воістину воскрес!”

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*