gazpostach

У Тернопільській поліції – новий начальник29000Начальником Тернопільського відділення поліції  призначений  тернополянин Віктор Волощук.

– Спільними зусиллями наше відділення зможе виконати усі завдання. Докладатиму максимум зусиль, аби й надалі збільшувати рівень довіри населення до поліції,забезпечити публічну безпеку в районі та направити усі сили на боротьбу з криміналитетом,- зазначив новий керівник на представлені. – Поліція і народ – єдині.

Пiдполковник полiцiї Вiктор Iванович Волощук народився 30 тpавня 1978 року в Тернополі. У 2000 році закінчив Львiвський iнститут внутрiшнiх справ, за фахом юрист. В органах внутрішніх справ з 1996 року. Службу в міліції розпочав з відділення державної служби боротьби з економічною злочинністю. Працював оперуповноваженим відділу внутрішньої безпеки, підрозділу управління боротьби з організованою злочинністю в області, очолював економічні підрозділи в Тернопільському та Підволочиському районах. У 2015 році працював начальником Теребовлянського вiддiлу поліції, з з 2016 року в апараті Головного управління Нацполіції області, повідомили у секторі комунікації ГУНП у Тернопільській області.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*