gazpostach

У Тернопільській обласній раді відзначили кращих тренерів краю Із вітальним словом до кращих тренерів Тернопільщини звернувся голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко та заступник голови Тернопільської обласної ради Ігор Сопель. 

«Рішення про запровадження святкової дати є дуже правильним, адже тренери – це люди, які все своє життя присвячують вихованню молодого покоління, спортсменів, котрі приносять спортивну славу нашій рідній Україні й Тернопільщині, вірять у свою справу та живуть нею, – сказав Михайло Головко. – Тренер – це не професія, це – покликання! Я особисто знайомий із багатьма тренерами, які своєю працею і підтримкою надихають наших спортсменів на нові здобутки й перемоги».

Михайло Йосифович зазначив, що жителі області завжди радіють, коли вихованці тренерів здобувають перемоги, і надалі Тернопільська обласна рада буде підтримувати тренерську спільноту краю.

«Висловлюємо вам глибоку вдячність за примноження спортивної слави нашої країни й Тернопільщини. Щиро бажаємо вам і вашим родинам добробуту, міцного здоров’я, спортивного довголіття, миру, злагоди й задоволення від своєї благородної справи! Нехай Господь оберігає вас та посилає своє благословення!» – додав очільник краю.

Цього ж дня Михайло Головко побажав успішного старту на Олімпійських іграх в Токіо Наталії Стребковій.

23 липня в Токіо стартують XXXII літні Олімпійські ігри. Україну на «Олімпіаді–2020» представлятимуть 158 спортсменів у 25-ти видах спорту. Серед них – легкоатлетка з Тернопільщини Наталія Стребкова.

«Переконаний, особлива увага жителів Тернопільщини буде прикута до стартів у бігу на 3000 метрів з перешкодами, адже виступатиме за нашу країну вихованка Тернопільської обласної школи вищої спортивної майстерності Наталія Стребкова, – сказав Михайло Головко. – Від себе особисто, від усього депутатського корпусу та жителів нашого краю бажаю Наталії завоювати омріяне олімпійське «золото», до якого вона йшла упродовж десяти років у спорті! Нехай Господь благословить єдину олімпійську надію Тернопільщини!»

Наталія Стребкова – майстер спорту України міжнародного класу, її тренує Олександр Степанюк. У День тренера Михайло Йосифович подякував наставнику Наталії за невтомну працю та побажав ще багато років виховувати олімпійське майбутнє України.

 
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*