07.12.2022 00:24

Повідомити про новину

Поширити:

Шість операційних блоків, 55 ліжок для пацієнтів, сучасний медичний підрозділ та широкий спектр хірургічних втручань – це сьогоднішні реалії роботи ортопедо-травматологічного відділення Тернопільської обласної лікарні.

Завдяки якісній роботі та високому рівню надання медичних послуг сюди до фахівців за кваліфікованою  допомогою звертаються пацієнти не лише з нашої області, а й з інших областей України, навіть з-за кордону.

“Маємо найсучасніше медичне обладнання, – каже завідувач відділенням Сергій Гаріян. – Наші фахівці проводять широкий спектр хірургічних втручань – від остеоартрозу колінного та кульшового суглобів до внутрішньосуглобових переломів,  кісток тазу, оперативного лікування неускладнених переломів хребта. Загалом останніми роками впроваджено 30 нових видів оперативних втручань. У відділенні розвивають непростий напрямок – тазову хірургію.

За вісім років АТО та місяці  повномасштабного вторгнення бійці отримують значні поранення. Лікарям доводиться робити  так звану «пластику», яку раніше тут виконували двічі-тричі на місяць, а тепер – щодня.”